SUKCESY


2019/2020
* 

 Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020
Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły to:
Klasy 2
1.Łucja Kubczak 105,00
2.Dorota Woźny 105, 00
3.Weronika Ciesielska 105,00
4.Maria Chajec 101,25
5.Julia Jaskólska 100,00
5.Ewa Morawska 98,75
7.Małgorzata Morawska 98,75
Klasy 3
1.Milena Krause 116, 25
2.Bartosz Grot 107,50

3.Maciej Szuba 106, 25Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020.
Klasy 4
1. Głowacka Agata 108,75 wyróżniona
2. Ługowski Dariusz 103,75 wyróżniony
3. Waszkiewicz Lilianna 103,75 wyróżniona
4. Czarnecka Barbara 103,75 wyróżniona
Klasy 5
1. Śliwińska Zofia 135,00 wyróżniona
2. Stępień Hanna 131,25 wyróżniona
3. Smoleń Jakub 126,25 wyróżniony
Klasy 6
1. Boroń Maciej 143,75 wyróżniony
2. Grot Błażej 140,00 wyróżniony
3. Pawlik Olga 138,75 wyróżniona
4. Groch Filip 131,25 wyróżniony
5. Budakowski Wojciech 131,25 wyróżniony
6. Kogut Jagoda 126,25 wyróżniona
Klasy 7
1. Sułkowski Mateusz 112,50 wyróżniony
2. Czembrowski Marcin 102,00 wyróżniony
Klasa 8
1. Kłaczek Michał 127,50 wyróżniony
2. Ciesielska Magdalena 118,50 wyróżniona
3. Szymański Błażej 110,00 wyróżniony
4. Głowacki Mateusz 107,50 wyróżniony
*

 Dolnośląski Konkurs Młodego Programisty
(pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty)
laureat - Kacper Pietryka 8d
*

Szkolny Konkurs z Ekologii i Języka Niemieckiego
I miejsce - Kajtek Salomon 4e i Mateusz Dybek 6f
II miejsce - Jakub Siemiradzki 5b i Aleksander Stachurski 5b
III miejsce -Igor Jezierski 5a, Tomasz Niedbała 6f, Aleksander Szylko 5e
Specjalne wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki - Laury Szylko 1c
Link do prac: 
https://photos.google.com/share/AF1QipOgQS0LXaYxc2Bm2-VqVtr0mPPtx-qxkVRqtkTLSwMYuxDs0Tx1vMlcLosmKdRI7w?key=Umk2LW1jUzZhSUM2WFNldktUT19NR2x0QzFvOXZB
*
 Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej
 pt. „Międzynarodowy Dzień Dziecka

I miejsce - Barbara Czarnecka 4e 
II miejsce - Jagoda Kogut 6e 
III miejsce - Dawid Chomicki 4a
Wyróżnieni:
 Milena Kwapiszewska 4e, Dariusz Ługowski 4a,
Marta Maniewska 4e (więcej)

*
Szkolny Konkurs Matematyczny Logicznego Myślenia
Na poziomie klas czwartych (kl.4A,4B,4C,4D,4E):
I miejsce:
Barbara Czarnecka 4e, Matylda Żuk 4a, Katarzyna Kibil 4a
II miejsce:
Joanna Witczyńska 4e
III miejsce:
Milena Kwapiszewska 4e
Na poziomie klas piątych (kl.5A,5B,5C,5D,5F):
I miejsce:
Jan Rewak kl.5c, Julian Rewak 5c
II miejsce:
Eryk Olawiński kl.5f
III miejsce:
Antoni Chojnacki kl.5d

*

Finał Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku kl. IV-VIII
organizowanych przez Politechnikę Wrocławską 
Wojciech Nemś 6f
Tymoteusz Bem 7b
Julia Markowicz 7c
Alicja Polańska 7c
Mateusz Maszczyk 7d
Zuzanna Fojtar 8c
Mateusz Głowacki 8d

*
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek kl. I-III
Dyplom laureata z edukacji wczesnoszkolnej:
Piekarniak Iga 1e, Soboń Michalina 1e, Nowacis Bruno 1e
Dyplom laureata z języka angielskiego:
Szuba Maciej - klasa 3 b

*
Finał Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku kl. I-III

organizowanych przez Politechnikę Wrocławską
Finaliści:
Zygmunt Magdalena 1d
Pietrzak Zuzanna 2b
Zaremba Zuzanna 3a

*
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z języka niemieckiego OLIMPUS
Na poziomie szkolnym:
I miejsce w klasach 5 - Alexander Radwan
I miejsce w klasach 6 - Karol Horwath
I miejsce w klasach 7 - Aleksandra Strzelbicka
I miejsce w klasach 8 -  Jagoda Turska
*
 
Świetlicowy Konkurs Fotograficzny
,,Na tropie przyrody - drzewa" 
I miejsce - Aleksander Stachura 5b
II miejsce - Jan Gazur 1c
III miejsce - Filip Forfecki 3d oraz Wojciech Partyczyński 3e
Wyróżnienia: Klaudia Sokołowska 4c oraz Marta Maniewska 4e 
*
Szkolny Konkurs Plastyczno-Językowy
„Positive aspects of staying at home during the pandemic” (więcej)
klasy 4-5
I miejsce - Marta Maniewska 4e
II miejsce - Mikołaj Górski 4b
III miejsce - Hanna Kurzawska 5h
klasy 6-8
I miejsce - Katarzyna Dąbrowska 6e
II miejsce - Paulina Krawiec 7d
III miejsce - Olga Pawlik 6e

*
Szkolny Konkurs Plastyczno-Językowy
„Kocham moją mamę – Ich liebe meine Mutter”
I miejsce: Hania Stępień 5E i Igor Jezierski 5A
II miejsce: Antoni Daniluk 5B i Jakub Siemiradzki 5B
III miejsce: Julia Krause 5B, Pola Maciejewska 5i oraz Antoni Roczek 5i
Link do nagrodzonych prac: https://photos.app.goo.gl/hCctJL2eJcqhi9qV8
*
 Ogólnopolski Konkurs Literacki
 pt. "Wiosenne zda(e)rzenie"
/kategoria "dzieci i młodzież"/  
wyróżnienie - Natalia Sułkowska 7b 
*
Olimpusek z języka angielskiego kl. I-III
Przyrodnicza Liga Wiedzy
Mistrzostwo osiągnęli:
Julia Laskowska 8b
Marcin Czembrowski 7e 
*
 Szkolny Konkurs Plastyczny 
  „Biblioteka moich marzeń”
I miejsce - Emilia Mazur 2c
II miejsce - Maja Beda 2d
III miejsce - Amelia Jura 1d
Wyróżnienia: Mateusz Kaczorowski 1b, Aleksander Bugaj 1b, 
Lena Łuczyszyn 2c, Julia Jaskólska 2e, Łucja Fabisz 6b, 
Natalia Sułkowska 7b 
*
Szkolny Turniej Wiedzy o Polsce 
I miejsce - Paulinka Krawiec 7d
II miejsce - Hania Trela 7b
III miejsce:
 Martynka Krawiec 8c, Mati Chandoha 8c, 
Kuba Krakowiak 7a, Kamil Stańko 7b 

*
 X Dolnośląski Konkurs Młodego Programisty
(pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty)
finalista-Kacper Pietryka 8d 
*
Wielka Nagroda Wrocławia - „Wieże Wrocławia” 
konkurs plastyczny  - finaliści:
Tymoteusz Bem 7b
Nina Neuman 5c
Natalia Sułkowska 7b 
*

Ogólnopolski Konkurs "SYNAPSIK" dla kl. 2
wyniki

*
Szkolny Konkurs Plastyczny
 "Mój wymarzony strój balowy"
miejsce - Dorota Woźny 2e
II miejsce - Zuzanna Karmelita 3a
III miejsce  - Victoria Gonkowska 2f
Wyróżnienia
Hanna Karpińska 3d, Natalia Sułkowska 7b
Julia Bilewicz 8d, Bianka Wnukowska 8d
*
Szkolny Konkurs Ekologicznego 
"Eko- stworki, czyli coś z niczego" 
I miejsce - Hanna Frynas 1b
II miejsce - Wojciech Partyczyński 3e
III miejsce - Grzegorz Kowalski 1c
Wyróżnienia otrzymują:
Filip Mazur 2f, Hanna Karpińska 3d, Zofia Dublowska 3d
Aleksander Sęk 2f, Aurelia Łużny 2b

*
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "FRASZKA" 
Aleksandra Bajda (kategoria uczniów klas 7 - 8)
Michał Zabawa (kategoria uczniów klas 4 - 6)
(więcej)
*

Laureaci konkursu ZDOLNY ŚLĄZAK:
z biologii - Magdalena Ciesielska 8b
z historii - Bartosz Pijaczyński 8d
z chemii - Błażej Szymański 8b
*
XX Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem" dla klas 1-3
I miejsce - Zuzanna Pietrzak  2b
II miejsce - Mikołaj Suprynowicz 2f
III miejsce - Maja Beda 2d
Wyróżnienia:
 
Michał Jabłoński klasa 2f
Marta Gańczarczyk 1a
Milena Żywicka  1b
Hanna Zaborska 2c
Lena Sikora  2b
Oliwier Krecz  3a
Maja Nowakowska  3c
Lena Stawicka  3c
Michał Tarbaj  3b
*
Turniej Akademii Minisiatkówki AZS AWF Wrocław

II miejsce - W. Jesiołowska, M. Jeziak, I. Koziorowska, O. Szczykowska
III miejsce - J. Dębicka, A. Stańko, Z. Wąsowska
*

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna
Błażej Szymański 8b zakwalifikował się do II etapu 
(więcej)
*
Szkolny Konkurs 
"Moja magiczna choinka"
wyniki
*
Szkolny Konkurs
"Kartka świąteczna w języku angielskim"
wyniki
*
 
X Wrocławski Międzyszkolny Konkurs Językowy "Język i Obraz"
I miejsce - Zuzanna Karmelita 3a
II miejsce - Tomasz Zelek 5i
Wyróżnienie - Amelia Luźniak 5d
Międzyszkolny Konkurs
"Krew- Komórki - Szpik to .. życie" 
zorganizowany przez I LO we Wrocławiu
II miejsce- Tymoteusz Bem 7b
III miejsce - Aleksandra Bajda 7b
Wyróżnienie- Natalia Sułkowska 7b
Szkolny Konkurs "Gra religijna"
I miejsce - Dawid Chomicki IVa
II miejsce - Bianka Wnukowska VIIa
III miejsce - Zuzanna Kolesińska Vd
Wyróżnienia
Jakub Smoleń Vg
Anna Roczek 2d 
Antoni Roczek 5i

*
Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego, 
"Życie i działalność patrona szkoły Franciszka Juszczaka"
I miejsce - Jakub Turczyński 7e
II miejsce - Katarzyna Dąbrowska 6e
III miejsce - Jagoda Olechno 7e
(więcej)

*
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 
 ,,Jesień w oczach dziecka"
Wyróżnienie - Hanna Szczypel - 1c
*
Wrocławski Program Wspierania Uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA
stypendyści z SP 25

*
Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci w Szachach
4 miejsce -  drużynowo
Bartosz Grot - 3b
Błażej Grot - 6b
Oliwia Stamburska - 5e
Pawelec Tymoteusz - 5e
*
Szkolny Konkurs Kaligraficzny
I miejsce - Jagoda Kogut kl. 6e
II miejsce - Julia Kwapiszewska kl. VII d
III miejsce - Zuzanna Szkarłat kl. VII d
Wyróżnienia:
Nela Kłaczek kl. 6c
Agata Rygiel kl. 5f
Martyna Penar kl. 6c
*
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Jak cię widzą tak cię malują”

I miejsce
Piotr Stokłosa 3e
Aleksander Winiarski 3e
II miejsce
Dorota Woźny 2e
Aleksandra Stokłosa 3e
Zuzanna Karmelita 3a
III miejsce
Stefania Zuzel 1d
Jakub Dąbrowski 3e
Eryk Florek 1f
*
Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Święto Niepodległości” kl. I- III

Wyróżnienia
Julita Kuciemba, Cyprian Miłaszewski, Hanna Karpińska, Julia Pluta, Julia, Wasiak
* 
Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej 
kl. I- III
"Bezpieczna droga do szkoły"
Wyróżnienia
 Gabriela Gostkowska, Hanna Balczun, 
Natalia Zuchnicka, Małorzata Budakowska,
 Oliwia Pisula, Liliana Leśko, 
Zofia Dublowska, Cyprian Miłaszewski

ARCHIWUM SUKCESÓW