Trójki klasowe 2017-2018

KLASOWE RADY RODZICÓW
2017/2018

klasa 1 a
przewodnicząca: Budakowska Anna 
zastępca przewodniczącej: Alczyk Magdalena 
skarbnik: Bolczun Agnieszka

klasa 1 b
przewodnicząca: Hasiewicz-Bartnik Aleksandra
zastępca przewodniczącej: Czerniakowska Ewelina
skarbnik: Patyk-Wzorek Elżbieta

klasa 1 c
przewodnicząca: Droździk Agnieszka
zastępca przewodniczącego: Zazhytska Olena 
skarbnik: Weinert Edward

klasa 1 d
przewodniczący: Cwyl Sebastian
zastępca przewodniczaego: Kulpa Justyna
skarbnik: Frofecka Dagmara

klasa 1 e
przewodniczący: Sobek Łukasz
zastępca przewodniczącego: Nowecka-Chwiłka Beata
skarbnik: Boroń Joanna
sekretarz: Górska Jolanta

klasa 2 a
przewodnicząca: Podsiadło-Kibil Teresa
sekretarz: Dobosz Agnieszka
skarbnik: Waszkiewicz Małgorzata

klasa 2 b
przewodnicząca: Maniewska Alicja
zastępca przewodniczącego: Cudakiewicz Urszula 
sekretarz: Kołowacik Iwona

klasa 2 c
przewodnicząca: Dolasińska Beata 
zastępca przewodniczącej: Torończak Mirela 
skarbnik: Gilbert-Tracz Joanna 

klasa 2 d
przewodniczący: Płaszczyński Dariusz
zastępca przewodniczącej: Doronina Yuliia
skarbnik: Burska Marta, Budnik Magdalena
sekretarz: Jellin Magda

klasa 3 a
przewodnicząca: Gortatowska Justyna
zastępca przewodniczącej: Michałowy Ewa 
skarbnik: Wiszniawska Karina

klasa 3 b
przewodnicząca: Sobek Agata
zastępca przewodniczącej: Skibińska Aneta
skarbnik: Siemiradzka Magdalena

klasa 3 c
przewodnicząca: Góral Małgorzta
zastępca przewodniczącej: Małecka Aleksandra 
skarbnik: Kalarus Anna

klasa 3 d
przewodnicząca: Lis Marta 
zastępca przewodniczącego: Szczerbik Agnieszka
skarbnik: Mrzygłocka-Chojnacka Jagoda

klasa 3 e
przewodnicząca: Dymek Magdalena
zastępca przewodniczącej: Zarzycka Magdalena
skarbnik: Sadowska Katarzyna

klasa 3 f
przewodniczący: Kułak Grzegorz
zastępca przewodniczącego: Turek Sylwester
skarbnik: Roczek Maciej
sekretarz: Goliński Aleksander

klasa 3 g
przewodnicząca: Derbis Agnieszka
zastępca przewodniczącej: Biskupska Agnieszka
skarbnik: Chudzińska Dorota

klasa 3 h
przewodnicząca: Kamińska Agnieszka
zastępca przewodniczącej: Balcerek Aleksandra
skarbnik: Muller Maja

klasa 3 i
przewodnicząca: Klimek Daria
skarbnik: Błaszczykiewicz Iwona
zastępca przewodniczącej: Wysocka Wysocka

klasa 3 j
przewodnicząca: Dudek Ludmiła
zastępca przewodniczącej: Herbut Agnieszka
skarbnik: Nowacis Tomasz

klasa 4 a
przewodnicząca: Ścibiorek Anna 
zastępca przewodniczącej: Foks Maria 
skarbnik: Siedlecka Anna
sekretarz: Kozak Monika

klasa 4 b 
przewodnicząca: Gryzło Katarzyna
zastępca przewodniczącej: Sławik Tomasz 
skarbnik: Gaweł-Gwiazda Małgorzata

klasa 4 c
przewodnicząca: Nowacka Dorota 
zastępca przewodniczącej: Linda Tomasz
sekretarz: Rackiewicz Beata
skarbnik: Brach Jolanta

klasa 4 d
przewodniczący: Pabin Albert
zastępca przewodniczącego: uszyński Michał
skarbnik: Kokot Michał
sekretarz: Hejne-Kupczak Dominika

klasa 4 e
przewodnicząca: Mazur Zuzanna
zastępca przewodniczącej: Jażdżyk Ewa
skarbnik: Zarzycka Magdalena
sekretarz: Dąbrowska Katarzyna

klasa 4 f
przewodnicząca: Tybińska Anna
zastępca przewodniczącej: Zwarycz Bogumił
skarbnik: Cekiera Natalia 
sekretarz: Zielińska Katarzyna

klasa 4 g
przewodnicząca: Przybył Beata 
zastępca przewodniczącej: Nowakowska Anna
skarbnik: Boroń Joanna

klasa 5 a
przewodnicząca: Kozdrój Małgorzata
zastępca przewodniczącej: Cudakiewicz Urszula

klasa 5 b
przewodnicząca: Ścibiorek Anna
zastępca przewodniczącej: Majewska Magdalena
skarbnik: Wojsa Katarzyna
sekretarz: Proć-Stańko Patrycja

klasa 5 c
przewodnicząca: Borysewicz Magdalena
zastępca przewodniczącej: Klimek Daria
skarbnik: Cydzik Magdalena

klasa 5 d
przewodniczący: Krawiec Agnieszka
zastępca przewodniczącej: Kurzawski Paweł
skarbnik: Górska Anita
sekretarz: Dobosz Agnieszka

klasa 5e
przewodniczący: Kupczak Marek
skarbnik: Błażejewska Elżbieta

klasa 6 a
przewodnicząca: Iwanicka Ewelina
zastępca przewodniczącej: Urbańczyk Aneta
skarbnik: Mrozińska Karolina

klasa 6 b
przewodnicząca: Arnal Oliwia
sekretarz: Kaniewska Małgorzata
skarbnik: Maślakiewicz Sebastian

klasa 6 c
przewodnicząca: Krawiec Agnieszka 
zastępca przewodniczącej: Fojtar Dorota 
skarbnik: Kozak Monika

klasa 6 d
przewodniczący: Wargocki Maciej
zastępca przewodniczącego: Michalik Marta
skarbnik: Wnukowska Joanna

klasa 7 a
przewodniczący: Marcun Mariusz
zastępca przewodniczącego: Szałęga-Gazda Agnieszka
skarbnik: Adamowicz Jolanta
sekretarz: Wołowiec Katarzyna

klasa 7 b
przewodnicząca: Dejewska Joanna
zastępca przewodniczącej: Mende-Chmielarz Anna
skarbnik: Chmiel Aleksandra

klasa 7 c
przewodniczący: Walkowiak Stanisław
zastępca przewodniczącego: Olanin-Reszka Dorota 
skarbnik: Omelaniuk Magdalena
sekretarz: Białek Joanna

klasa 7 d
przewodniczący: Foks Marcin 
zastępca przewodniczącego: Muszyńska Małgorzata 
skarbnik: Ryng Zbigniew

klasa 7 e
przewodnicząca: Kamińska Agnieszka
zastępca przewodniczącej: Lisowska Danuta
skarbnik: Adamik Beata
sekretarz: Górecka Małgorzata