SU (klasowy) 2017-2018

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
2017/2018

klasa  2 b
przewodniczący: Rawecka Aleksandra
zastępca przewodniczącego: Górska Otylia
sekretarz: Czarnecka Barbara

klasa 2 c
przewodnicząca: Temna Vitalina
zastępca przewodniczącej: Tracz Hanna

klasa 2 d
przewodniczący: Łach Mikołaj
zastępca Przewodniczącego: Uliasz Filip

klasa 3 a
przewodniczący: Marcinów Tymoteusz
zastępca przewodniczącego: Nowak Dominik
organizator spraw klasowych: Jezierski Igor

klasa 3 b
przewodniczący: Siemiradzki Jakub
zastępca przewodniczącego: Mastalerz Natalia
skarbnik: Sobek Zofia

klasa 3 c
przewodniczący: Błażejowski Marcel
zastępca przewodniczącego: Majewska Maja
organizator spraw klasowych: Brożyniak Erwin

klasa 3d
przewodnicząca: Micach Maria
zastępca przewodniczącego: Trela Julian
sekretarz: Potoczna Kamila

klasa 3 e
przewodniczący: Szylko Aleksander
zastępca przewodniczącego: Olawiński Eryk
skarbnik: Stępień Hanna

klasa 3 f
przewodnicząca: Kołtun Aleksandra
zastępca przewodniczącej: Szajnkenig Pola
skarbnik: Makowska Wiktoria

klasa 3 g
przewodnicząca: Juchniewicz Anna
zastępcy przewodniczącej: Derbis Zofia i Iwański Karol

klasa 3 h
przewodnicząca: Kuźmińska Anna
zastępcy przewodniczącej: Szymańska Marika i Kurzawska Hanna

klasa 3 i
przewodniczący: Kołosowski Grzegorz
zastępcy przewodniczącego: Stańko Aurelia i Stefańska Hanna

klasa 3 j
przewodniczący: Grygiel Jakub
zastępcy przewodniczącego: Pietryka Jan i Naskrent Olga

klasa 4 a
przewodniczący: Popik Maciej
zastępca przewodniczącego: Podlejska Julianna
skarbnik: Ostapski Tymon
sekretarz: Gumienna Maja i Balicka Maja

klasa 4 b
przewodniczący: Janc Miłosz
zastępca przewodniczącego: Zięba Aleksandra
skarbnik: Gryzło Anna
sekretarz: Grot Błażej

klasa 4 c
przewodnicząca: Linda Lena
zastępca przewodniczącej: Nowacka Barbara
skarbnik: Kłaczek Nela
sekretarz: Penar Martyna

klasa 4 d
przewodnicząca: Paskudzka Lena
zastępca przewodniczącej: Olszewska Pola
skarbnik: Żygadło Franciszek
sekretarz: Kokot Milena

klasa 4 e
przewodnicząca: Kogut Jagoda
zastępca przewodniczącej: Pacyna Tymon
skarbnik: Pawlik Olga
sekretarz i organizator spraw klasowych: Mazur Gabriela

klasa 4 f
przewodnicząca: Koziorowska Izabella
zastępca przewodniczącego: Komórek Wiktor
skarbnik: Szczykowska Otylia

klasa 4 g
przewodniczący: Zabawa Michał
zastępca przewodniczącego: Paszkiewicz Szymon
skarbnik: Budakowski Wojciech

klasa 5 a
przewodnicząca: Rajczyk Nikola
zastępca przewodniczącej: Pudło Nela
skarbnik: Orlikowska Zuzanna

klasa 5 b
przewodniczący: Bem Tymoteusz
zastępca przewodniczącego: Majewska Paulina
skarbnik: Bajda Aleksandra

klasa 5 c
przewodniczący: Świerczewski Franciszek
zastępca przewodniczącego: Horler Nina
skarbnik: Borysewicz Natalia

klasa 5 d
przewodnicząca: Piesch Martyna
zastępca przewodniczącej: Krawiec Paulina
skarbnicy: Góra Matylda i Kanicka Ewelina

klasa 5 e
przewodnicząca: Szczycińska Zuzanna
zastępca przewodniczącej: Kowalczyk Paweł
skarbnik: Czembrowski Marcin

klasa 6 a
przewodnicząca: Turska Jagoda
zastępca przewodniczącej: Błach Hanna
skarbnik: Banach Patrycja

klasa 6 b
przewodnicząca: Arnal Carla
zastępca przewodniczącej: Ciesielska Magdalena
skarbnik: Pacholczyk Wiktoria

klasa 6 c
przewodniczący: Chandoha Mateusz
zastępca przewodniczącego: Fojtar Zuzanna
skarbnik: Dębski Jakub

klasa 6 d
przewodniczący: Wargocki Piotr
zastępca przewodniczącego: Kłaczek Michał
skarbnik: Głowacki Mateusz

klasa 7 a
przewodniczący: Wiechowska Natalia

klasa 7 b
przewodnicząca: Matyla Weronika
zastępca przewodniczącej: Kębłowska Zuzanna
skarbnik: Chmiel Kornelia

klasa 7 c
przewodnicząca: Reszka Zofia
zastępca przewodniczącej: Omelaniuk Paulina
skarbnik: Cieślak Patrycja

klasa 7 d
przewodnicząca: Piesch Paulina
zastępca przewodniczącej: Ryng Adrianna
skarbnik: Foks Maciej

klasa 7 e
przewodnicząca: Dejnak Anna
zastępca przewodniczącej: Bienias Aleksandra
skarbnik: Banaś Magdalena
sekretarze: Niedzielska Wiktoria i Gabryk Jakub